ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΟΥ VALTOU
Η εγγραφη σαν μελος δεν αποτελει προυποθεση για την συμμετοχη σας στο forum.Δειτε στους κανονες του forum πως να αφησετε σχολιο,πως να δημιουργησετε topik (προς συζητηση) και τι να αποφυγετε.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ!!!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΟΥ VALTOU
Η εγγραφη σαν μελος δεν αποτελει προυποθεση για την συμμετοχη σας στο forum.Δειτε στους κανονες του forum πως να αφησετε σχολιο,πως να δημιουργησετε topik (προς συζητηση) και τι να αποφυγετε.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ!!!
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΟΥ VALTOU
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λυσεις....

Πήγαινε κάτω

Λυσεις.... Empty Λυσεις....

Δημοσίευση  Admin Δευ Ιουλ 30, 2012 4:32 am

Ακουω λυσεις , τιμες , ευκαιριες.......για να προτεινω και εγω τις δικες μου.

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2012

https://alexandreia-valtos.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λυσεις.... Empty Απ: Λυσεις....

Δημοσίευση  pitbull Δευ Ιουλ 30, 2012 9:56 pm

Εγώ έβαλα ενεργειακό τζάκι από τότε που πήγα στο καινούργιο σπίτι.
Ύστερα από έρευνα αγοράς έβαλα ένα ιταλικό τζάκι , μάρκας LineaVz με συνολικό κόστος εγκατάστασης 4000€ (τζάκι + μάρμαρα).
Τα θετικά είναι ότι καταναλώνει λίγα ξύλα ( μικρό κόστος ) και έχει φοβερή απόδοση.
Έχω αγοράσει ήδη από τον Ιούνιο 3 τόνους ξύλα και με επιπλέον ~μισό τόνο πετρέλαιο , πιστεύω θα βγει ο χειμώνας.
Εκτιμώ , δηλαδή το συνολικό κόστος στα 1000€ .

Πέρυσι , που είχαμε αρκετά βαρύ χειμώνα έκαψα 2,5 τόνους ξύλα και 600€ πετρέλαιο.
Θεωρώ ότι το κόστος είναι αρκετά χαμηλό σε σχέση με αυτά που ακούω από φίλους και γνωστούς.

pitbull
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λυσεις.... Empty Απ: Λυσεις....

Δημοσίευση  Admin Τρι Ιουλ 31, 2012 1:41 am

δυστυχως στο δικο μου δεν χωραει τζακι , οι τιμες που βρηκα για λεβητα πετρελαιου στην Αλεξανδρεια για 2 σπιτια 180τμ ειναι 1300 βουλγαριας , και στα 1700 ελληνικοι.
προβληματιζομαι αν ο βουλγαρικος ειναι αξιοπιστος , και θα ενδιαφερομουνα για σομπα πελλετ αλλα η τιμη που βρηκα μου φανηκε υψηλη 1300 ευρω. Twisted Evil

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2012

https://alexandreia-valtos.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λυσεις.... Empty Απ: Λυσεις....

Δημοσίευση  ariadnh Τρι Ιουλ 31, 2012 1:58 am

emeis skeftomaste gia pellet alla den gnorizoyme kapoin poy na evale....an kserei kapoios kati.

ariadnh
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης